Opatření podle protiepidemického systému PES

OPATŘENÍ   1  2  3  4  5
 0 - 20  21 - 40  41 - 60  61 - 75  76 - 100
Ochrana nosu a úst (roušky, respirátory apod.)
Ve všech vnitřních prostorech. Bez roušek pouze při tréninku a při soutěžích.   Ve všech vnitřních prostorech. Bez roušek pouze při tréninku a při soutěžích.  Ve všech vnitřních prostorech. Bez roušek pouze profesionální sportovci při tréninku a při soutěžích. Ve všech vnitřních a vnějších prostorech. Bez roušek pouze profesionální sportovci při tréninku a při soutěžích.   Ve všech vnitřních a vnějších prostorech. Bez roušek pouze profesionální sportovci při tréninku a při soutěžích.
Sportovní soutěže
 Celkem diváků 1000 venku, 500 uvnitř. Venku max. 500 diváků v sektoru, max. 2 sektory. Uvnitř max. 250 diváků v sektoru, max. 2 sektory uvnitř.  Celkem diváků 500 venku, 250 uvnitř. Venku max. 250 diváků v sektoru, max. 2 sektory. Uvnitř max. 125 diváků v sektoru, max. 2 sektory uvnitř.  Profesionální a amatérské soutěže bez přítomnosti diváků. Pravidelné testováníprofesionálních sportovců, rozhodčích a realizačních týmů.  Profesionální soutěže bez diváků a ve specifickém režimu. Amatérské soutěže zakázány.Pravidelné testování profesionálních sportovců, rozhodčích a realizačních týmů.  Profesionální soutěže bez diváků a ve specifickém režimu. Amatérské soutěže zakázány.Pravidelné testování profesionálních sportovců, rozhodčích a realizačních týmů.
Amatérští sportovci Sportovní zařízení a sportovní příprava organizovaných sportovců včetně sportovních kroužků.
 Amaterští organizovaní sportovci sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dluhodobně se společně připravujících sportovců. Venkovní sportovní příprava bez omezení. Provoz šaten a sprch bez omezení za dodržení zvýšených hygienických opatření.  Amaterští organizovaní sportovci sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dluhodobně se společně připravujících sportovců. Venkovní sportovní příprava bez omezení. Pro příchod a odchod  ze sportoviště, pro šatny, sprchy a toalety nastavena režimová opatření.  Amaterští organizovaní sportovci pro vnitřní přípravu maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina dlouhodobě se společně připravujících se sportovců, nejvýše 10 osob. Sportovat lze venku vždy pouze  hrací týmy, skupiny. Pro příchod a odchod  ze sportoviště, pro šatny, sprchy a toalety nastavena režimová opatření. Doporučeno testování.  Amatérští organizovaní sportovci. Sportovat lze pouze venku max. do 6 osob na jednom sportovišti, režimová opatření aby bylo zabráněno z různých skupin. Šatny, sprcha a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště jsou uzavřena, pro toalety nastavena režimová opatření. Doporučeno testování.  Amatérští organizovaní sportovci. Sportovat lze pouze venku max. do 2 osob na jednom sportovišti, nastaveno taková režimová opatření aby bylo zabráněno setkání osob z různých skupin. Šatny, sprcha a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště jsou uzavřena, pro toalety nastavena režimová opatření. Doporučeno testování.
Rekreační sporty
 Sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 2 hrací týmy. Organizační a režimová opatření.  Sportovat lze venku i uvnitř. Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 2 hrací týmy. Organizační a režimová opatření.  Vnitřní sportoviště pouze do 10 osob a zároveň nejvýše1 osoba na 15 m2. Sportovat lze venku. Vždy pouze 2 hrací týmy/skupiny. Organizační a režimová opatření.  Vnitřní sportoviště uzavřeny. Sportovat lze venku maximálně do 6 osob.  Vnitřní sportoviště uzavřeny. Sportovat lze venku maximálně do 2 osob.