• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Zprávy

Cvičíme každou neděli od 9:00 do 12:00

  • Havlíková Romana
    Havlíková Romana
  • Izdná Jana
    Izdná Jana
  • Matulová Gabriela
    Matulová Gabriela
  • Sommer Václav
    Sommer Václav
  • Burda Robin
    Burda Robin
  • Matula Roman
    Matula Roman
  • Sknička Petr
    Sknička Petr

Jaké bude počasí

  • 1
  • 2

    Vítězné družstvo Luka nad Jihlavou - Vítěz ligy 2017

  • 3

    Zleva Ota Med, Vašek Zavadil, Šlejtr Stanislav a Martin Kytnar

  • 4

    ing. Šlejtr Stanislav

  • 5

    Vašek Zavadil a Ota Med

  • 6

    Václav Zavadil a Ota Med

Výsledky závodu ligy Kraje Vysočina 25.10.15 v Moravských Budějovicích

 

Družstvo

Kategorie

Jméno a příjmení

25.10.2015 - Moravské Budějovice
S P O Celkem Pořadí Pořadí
Jihlava ZVV2 Plchová Lucie          

3

ZVV2 Krčálová Olga 83 89 68 240 5
ZVV1 Rychnovský Josef 93 97 90 280 2
ZVV1 Rychetská Kamila
             
             
             
Luka nad Jihlavou ZVV2 Mühlhandl Miloš 90 89 90 269 2

2

ZVV2 Med Otakar 92 85 87 264 3
ZVV1 Hodačová Irena 92 91 93 276 3
ZVV1 Zajíček Pavel 86 73 76 235 5
             
             
             
Moravské Budějovice ZVV2 Doležal Jiří 0 71 89 160 6

4

ZVV1 Straňák 56  71 73 200 6
             
             
             
             
             
Záborná ZVV2 Hanáček Martin 95  92 92 279 1

1

ZVV2 Myslivec Zdeněk 84 90 80 254 4
ZVV1 Čumpl Martin 96 91 87 274 4
ZVV1 Dvořák Oldřich 98 94 99 291 1
ZVV1 Vlček Martin          
             
             

Celkové výsledky

 

Celkové výsledky jednotlivců

Statistika

TOPlist

Přihlásit / Registrovat

Členové klubu

  • Pechová Petra
    Pechová Petra
  • Zavadil Václav
    Zavadil Václav
  • ing.Šlejtr Jiří
    ing.Šlejtr Jiří
  • Prukner Jiří
    Prukner Jiří
  • Kytnarová Maruška
    Kytnarová Maruška
  • Kytnar Martin
    Kytnar Martin
  • Kratochvíl Petr
    Kratochvíl Petr
  • Vašků Zdeněk
    Vašků Zdeněk
  • Vašků Petr
    Vašků Petr
  • Šlouf Jan
    Šlouf Jan
  • Fischer Tomáš
    Fischer Tomáš
  • Šprynarová Božena
    Šprynarová Božena

    Kačenka & Apollo

  • Polák Petr
    Polák Petr
  • ing.Šlejtr Sanislav
    ing.Šlejtr Sanislav

Repre družstvo

  • Med Ota
    Med Ota
  • ing.Šlejtr Stanislav
    ing.Šlejtr Stanislav
  • Zavadil Václav
    Zavadil Václav
  • Kytnar Martin
    Kytnar Martin

Kalendář